TUZLA’DA OKULLAR YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM DÖNEMİNE HAZIRLANIYOR…

16 Ağustos 2022 0

Tuzla Belediyesi ekipleri, 12 Eylül’de başlayacak 2022-2023 eğitim ve öğretim dönemi öncesinde ilçe genelinde bulunan okulların temizlik çalışmalarını tamamlıyor.

Yıl sonu tatilinde olan milyonlarca öğrenci için ilk ders zilinin çalmasına az bir zaman kaldı…

Tuzla Belediyesi de ilçe genelinde bulunan okulları 12 Eylül’de başlayacak 2022-2023 eğitim öğretim yılına hazırlamak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Ekipler okulları tek tek gezerek, sınıflar başta olmak üzere koridorlar, tuvaletler, kapılar gibi temas yüzeyi olan tüm noktaları temizliyorlar. Ayrıca temas yüzeyi oluşturabilecek tüm alanlar ozon yıkama yöntemi ile dezenfekte ediliyor. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın talimatları ile başlatılan temizlik çalışmalarının kısa sürede tamamlanması hedefleniyor.

BÜYÜK BİR HEYECAN İÇERİSİNDEYİZ…

Tuzla Ahmet Yesevi Anadolu Lisesi Müdürü Emin Ferit Peker,” 2022-2023 Eğitim Öğretim yılı hazırlıklarımız büyük bir hızla devam etmekte. Öğrencilerimiz okula başlamak için ne kadar heyecan duyuyorlarsa, biz de onlar kadar okulumuzu hazırlamak ve okulumuzda görmekten çok mutlu olacağız. Büyük bir heyecan içerisindeyiz. Çalışmalarımız bu heyecan içerisinde devam ediyor. Tuzla’nın eğitim kenti olmasında büyük emek harcayan başta Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı olmak üzere bütün belediye personeline teşekkür ederiz. Her zaman olduğu gibi belediyemiz her daim okullarımızın hizmetinde olması bizlere güç ve şevk veriyor. Nerede eksiğimiz varsa hemen belediyemizden yardım istiyoruz ve belediyemiz her zaman bizlere destek oluyor” dedi.

HABER: TUZLA HABER

 

reklam
BENZER KONULAR
reklam
EĞİTİM-KÜLTÜR
reklam