TUZLA HALK PLAJI İSTANBULLULARIN KULLANIMINA AÇILDI…

06 Ağustos 2022 0

TUZLA FARKI!..

-BURASI BODRUM YA DA ÇEŞME DEĞİL BURASI TUZLA.

Tuzla’nın Postane Mahallesi’nde bulunan Tuzla Halk Plajı, Tuzla Belediyesi’nin bakım ve onarım çalışmalarının ardından halkımızın hizmetine açıldı. Salı günleri hariç haftanın her günü sabah 10 ile 18 saatleri arasında açık olacak plaja açıldığı günden itibaren vatandaşlar aşırı ilgi gösterdi.

Tuzla’nın Postane Mahallesi’nde bulunan ve Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı tarafından İstanbulluların kullanımına açılan Tuzla Halk Plajı, pandemi dolayısıyla bir süredir kapalıydı. Tuzla Belediyesi ekipleri tarafından bakım ve onarım çalışmaları tamamlanan Halk Plajı İstanbulluların kullanımına tekrar açıldı. Plajda soyunma odaları, duşlar, kafe, şezlong, şemsiye bulunurken 3 adet cankurtaran desteği ile güvenlik önlemleri alındı.  Salı günleri hariç haftanın her günü sabah 10 ile 18 saatleri arasında açık olacak plaja açıldığı günden itibaren vatandaşlar aşırı ilgi gösterdi.

GÜNEŞİN VE DENİZİN TADINI ÇIKARIN…

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı,” İstanbullulara güzel bir haber verelim. Pandemi nedeniyle bir süredir kapalı olan Tuzla Belediyesi Halk Plajımız 3 Ağustos Çarşamba gününden itibaren misafirlerini ağırlamaya başladı. Pajınızda güneşin ve denizin tadını çıkarın” dedi.

HABER: TUZLA BASIN

 

reklam
BENZER KONULAR
reklam
EĞİTİM-KÜLTÜR
reklam