FOTOĞRAF ÇEKMEK BIR SANATTIR VE KURALLARI VARDIR…

19 Eylül 2022 0

ELİF BEYDOĞAN’IN KALEMİNDEN…

Onlara belki fotoğrafçı demek de yanlış olur, onlar sadece fotoğraf çeken insanlardır. Oysa fotoğrafçılık bir sanattır. Belli kuralları vardır ve fotoğrafçı, bir fotoğraf içinde objeleri, renkleri, ışığı ve daha birçok unsuru bir ahenk içinde kullanır.

Fotoğrafa başlangıç aşamasındaki kişileri düşünerek temel ve ileri fotoğrafçılık kursları mantığında ilerleme kaydedebileceğiniz konuları bölümlere ayrılmış bir şekilde sunuyoruz. Bu sayede hem kullandığınız fotoğraf makinesini daha iyi tanımış olacaksınız. Hem de fotoğraf çekmeye devam ettiğinizde çeşitli örneklemelerle kendinizi geliştirebileceksiniz.

Fotoğraf çekim teknikleri ve terimlerini öğrenmek isteyen herkese hizmet veren bu sayfada hem DSLR fotoğraf makineleri hem aynasız fotoğraf makineleri için detaylı bilgiler eşliğinde tüm bilgileri bulabilirsiniz.

Kullandığınız fotoğraf makinesi hangi marka olursa olsun Sony, Canon, Fujifilm veya Nikon tüm bilgileri ilgili sayfasında öğrenebilir, ayrıca DSLR makine tavsiyesi almak ve tercihlerinizi belirlemek için yorum kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

“DSLR fotoğraf makinesi alırken nelere dikkat edilmeli?” ve “Hangi fotoğraf makinesini almalıyım?” sorularının cevabı için ‘Fotoğraf Kulübü Grubu’na katılabilirsiniz.

BÜYÜK ADA, 23 NİSAN CADDESİ NO:17: A

Bünyamin DURSUN….    [email protected]

 

reklam
BENZER KONULAR
reklam
EĞİTİM-KÜLTÜR
reklam