AYDINLI TOKİ’YE ÇAĞDAŞ VE MODERN YÖNETİM…

15 Aralık 2022 1
  • Tuzla Aydınlı Mahallesi’nde TOKİ tarafından 2019 yılında yapılan toplu konutların Genel Kurul seçiminde başkanlığa seçilen Abdurrahman Yeşildağ ve yönetim ekibi, gerekli şartlar doğrultusunda sitelerinin adını Vatan Sitesi olarak değiştirdi ve borç ile devralınan yönetimin tüm borçlarını kısa bir zaman içerisinde sıfırlayarak birçok hizmete de imza attı.

Aydınlı TOKİ Konutları bölgesine modern ve gelişmiş bir sistem kazandıran Vatan Sitesi Yönetimi, site sakinlerine ve mahalleye sağladıkları hizmetleriyle rol model bir site yönetimi olarak adından söz ettirmeye devam ediyor.

Türkiye’de ilk defa çocuk parklarına su arıtmalı su sebili ile hizmet veren, kaliteli ve huzurlu bir yaşam alanı için yapılan çalışmalar neticesinde takdir toplayan yönetim, yine bir yeniliğe adım attı.

Girişimde bulundukları sertifikalı el işi kursu için Site Yönetim Ofisini adeta bir derslik haline dönüştürülerek Tuzlalı halkın sıcak ve konforlu bir ortamda kurslara katılımı sağlandı.

Tuzla Halk Eğitimi Merkezi Öğretmeni Figen Bozkurt’un idaresinde özellikle bayanların meslek edinmelerine katkı sağlayacak kurs ilk etapta; El İşi, Pumch, Brezilya Nakışı, İğne Oyası, Pul Boncuk, Tığ, Kurdela Etamin işi olarak devam edecek.

Kurs bitiminde kursiyerler tarafından işlenen ve tasarlanan ürünler açılacak olan sergide sergilenecek.

Tuzlalılara katkı sağlayacak her türlü projede imzası bulunan Tuzla Halk Merkezi’nin katkılarından bahseden Site Yönetim Müdürü Kar ile Başkan Yeşildağ, ‘’Topluma fayda sağlayacak her türlü projenin içinde bulunma çabamız ve halkımıza hizmet etme amacımız doğrultusunda bizlerden desteklerini esirgemeyen tüm kurumlarımıza ve Halk Eğitim Müdürümüz Metin Çangır’a teşekkür ediyoruz’’ dedi.

ANADOLU YAKASI HABER

reklam
BENZER KONULAR
reklam
reklam